Kavkaz Golden Dune ****

Kategoria: LATO
Cena: 1969 PLN

Miejsce pobytu: Bułgaria / Słoneczny Brzeg / Słoneczny Brzeg

Termin: 29.06.2018 - 06.07.2018 (8 dni / 7 nocy )

Wylot: Katowice

Wyżywienie : All inclusive

Cena za osobę : 1969 PLN

Lato 2018

Położenie

Hotel położony jest w południowej części Słonecznego Brzegu, w bezpośredniej okolicy znajduje się wiele sklepów, restauracji i barów. Do centrum z promenadą kursuje kolejka turystyczna (za opłatą). Przystanek autobusowy przed hotelem.

 

Plaża

Do szerokiej i piaszczystej plaży z wydmami ok. 50 m. Leżaki i parasole na plaży za opłatą.

 

Hotel

Kategoria oficjalna 4*

 

Do dyspozycji gości

Recepcja, restauracja z tarasem i parasolami, kącik z TV, winda, kantor. W wewnętrznej części hotelu znajduje się basen, bar przy basenie. Leżaki i parasole przy basenie w cenie (ograniczona ilość). Na potrzeby naszych gości udostępniamy garaż oraz parking (odpłatnie). Podróżnych preferujących zapoznanie się z okolicą w sposób aktywny ucieszy z pewnością możliwość wypożyczenia rowerów.

 

Internet

WLAN w lobby gratis, kącik internetowy za opłatą.

 

Sport, rekreacja i rozrywka

Bezpłatnie: basen, siłownia, tenis stołowy.
Za opłatą: bilard, sauna, masaże, sporty wodne oferowane przez lokalne agencje na plaży.

 

Dla dzieci

brodzik

 

Zakwaterowanie

Obiekt oferuje 120 pokoi.
Pokoje przestronne, jasne, klimatyzacja programatorem, TV-sat, minibar (za opłatą),  sejf w pokoju (za opłatą), łazienka z wanną/lub prysznicem, WC, suszarka, balkon.

 

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, okazjonalnie wieczory tematyczne. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w godz. 11-22:30. Popołudniu kawa, herbata, wypieki w barze w godz. 16-17:00.

 

Informacje dodatkowe -
Cena

Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy, opłaty lotniskowe i transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC)
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: obowiązkowej opłaty klimatycznej 6 euro/os./pobyt (płatnej na miejscu), dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych.
Uwaga! Przy przelotach Bułgaria Air waga bagażu łączonego nie może przekroczyć 23kg!
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

 

Warunki wjazdowe

dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Bułgarii jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.
DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

 

Zapytaj o produkt

Najlepsza cena

FLORA/MADERA ***

Chorwacja / Dalmacja Południowa / Trpanj ,

Kategoria: LATO
Cena: 1209 PLN
Kategoria: LATO
Cena: 1710 PLN

CENTRAL ****

Bułgaria / Złote Piaski / Złote Piaski ,

Kategoria: LATO
Cena: 1800 PLN

DETELINA***

Bułgaria / Złote Piaski / Złote Piaski ,

Kategoria: LATO
Cena: 1800 PLN

MESUT HOTEL****

Turcja / Alanya / Alanya ,

Kategoria: LATO
Cena: 1865 PLN
wycieczki

Razem
na wakacje!

Zapraszamy wszystkich Państwa do naszego biura podróży.
Znajdujemy się w centrum Bochnii, pod adresem Rynek 9.
Szeroka oferta sprawdzonych touroperatorów, wycieczki, wakacje, organizacja wyjazdów indywidualnych. Wszystko w atrakcyjnych cenach.