Caprici ****

Oferta: Lato 2017
Cena: 2694 PLN

Miejsce pobytu: Hiszpania / Costa Brava / Santa Susanna

Odległość od plaży: 52 m

Wyżywienie: Śnizdania i obiadokolacje 

Rodzaj pokoju : Standard DBL

 
POŁOŻENIE
W miejscowości Santa Susanna, przy promena- dzie spacerowej z mnóstwem sklepów, barów i restauracji. Oddalony od lotniska w Barcelonie ok. 65 km a od lotniska w Gironie ok. 35 km. Stacja kolejki do Barcelony ok. 250 m od hotelu. Najbliższy Aqua Park w odległości ok. 10 km
PLAŻA
Przy hotelu, piękna piaszczysta z piaskiem gruboziarnistym. Leżaki i parasole za dodatkową opłatą. Ręczniki plażowe dostępne za depozytem.
HOTEL
KATEGORIA LOKALNA 4*
Znany i lubiany kompleks hotelowy położony w spokojniejszej części Santa Susanna. Jeden z nielicznych z bezpośrednim dostępem do plaży. Polecany na wypoczynek dla rodzin z dziećmi.
DO DYSPOZYCJI GOŚCI
Całodobowa recepcja, 2 windy, restauracja główna, snack bar, bar przy basenie, lobby bar, przechowalnia bagażu, możliwość wypożyczenia żelazka, parking,  wypożyczalnia samochodów, sala konferencyjna. Hotel akceptuje karty kredytowe Visa, MasterCard, American Express.
INTERNET
WiFi w lobby i barze bezpłatnie, w pokojach za dodatkową opłatą. Kącik internetowy odpłatnie.
SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA
Bezpłatnie: basen z leżakami, sala fitness, siłownia, dzienne i wieczorne animacje, piłka wodna, gimnastyka w wodzie,
Odpłatnie: bilard,  sauna, tenis stołowy, sala gier, sporty wodne na plaży.
DLA DZIECI
Brodzik, mały plac zabaw, mini club dla dzieci w wieku 5-11, wysokie krzesełka w restauracji, kącik dla dzieci w restauracji, możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dzieci do 2 lat.
ZAKWATEROWANIA
Oferuje 238 pokoi. Pokoje standardowe, dwuosobowe o powierzchni ok. 15m2 . Wyposażone w łazienki z wanną lub prysznicem, klimatyzację, TV/SAT, telefon, odpłatny sejf oraz balkon. Możliwość wypożyczenia suszarki w recepcji. W pokojach dwa łóżka małżeńskie, w przypadku zakwaterowania rodziny z dwójką dzieci  nie ma dodatkowych łóżek dostawnych.
WYŻYWIENIE
HB - śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji za dodatkową opłatą.
FB - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Napoje do obiadów i kolacji za dodatkową opłatą.
INFORMACJE DODATKOWE
www.hotelcaprici.com
CENA
Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy; bagaż rejestrowany: czarter-23kg, Wizzair - 23kg (szerokość: 1,499m, wysokość: 1,194m, długość: 1,715m), Ryannair - 15kg; bagaż podręczny: czarter 5kg,  Wizzair - mały o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25cm, Ryannair - 10kg o wymiarach 55x40x20cm oraz 1 małą torebkę o maksymalnych wymiarach 35x20x20cm; transfer lotnisko - hotel - lotnisko; zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta*(w wybranych hotelach na Costa Blanca/jak zaznaczone na umowie oraz w pozostałych regionach w przypadku niskiej sprzedaży w okresie zimowym tj. od listopada do kwietnia alternatywnie możliwa opieka anglojęzyczna), ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC)
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych, podatku turystycznego* (dot. Costa Brava, Majorka).
*Podatek turystyczny w Katalonii (dotyczy ofert na COSTA BRAVA) oraz na Majorce (pobyty od 1 lipca 2016) nie jest wliczony w cenę.
Klienci zobligowani są do wniesienia należnej opłaty bezpośrednio po przyjeździe do hotelu:
hotele 5* ok. 2,50 za dzień od osoby
hotele 4* ok. 1,65 za dzień od osoby
hotele 3 *ok. 1,10 za dzień od osoby
pozostałe obiekty ok. 1 za dzień od osoby
Dzieci 0-16 lat zwolnione są z podatku.
Ponad to na Costa Brava opłata dotyczy tylko pierwszego tygodnia pobytu (max 7 dni), w dalszym okresie podatek nie obowiązuje.Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
WARUNKI WJAZDOWE
dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.
DOBA HOTELOWA
UWAGA!!!
DOBA HOTELOWA W REGIONIE COSTA BRAVA KOŃCZY SIĘ O GODZINIE 10:00, KWATEROWANIE OD GODZINY 14:00
Data 16.06.2017
Wylot Kraków
Noclegi 7

Lokalizacja

Hiszpania / Costa Brava / Santa Susanna

Wyslij do nas pytanie

Najlepsza cena

Oferta: Lato 2017
Cena: 1121 PLN

Mari Beach ***

Grecja / Kreta / Kavros, Grecja

Oferta: Lato 2017
Cena: 1949 PLN

Klajdi Albania ****/ Riwiera Albańska / Durres

Riwiera Albańska / Durres, Albania

Oferta: Lato 2017
Cena: 2449 PLN

Caprici ****

Hiszpania / Costa Brava / Santa Susanna ,

Oferta: Lato 2017
Cena: 2694 PLN

Imperial Belvedere ****

Kreta, Grecja

Oferta: Lato 2017
Cena: 4040 PLN
wycieczki

Razem
na wakacje!

Zapraszamy wszystkich Państwa do naszego biura podróży.
Znajdujemy się w centrum Bochnii, pod adresem Rynek 9.
Szeroka oferta sprawdzonych touroperatorów, wycieczki, wakacje, organizacja wyjazdów indywidualnych. Wszystko w atrakcyjnych cenach.